T5, s.r.o.

Kamery a záznamová zařízení

Kamery

VISION HI-TECH - firma Vision Hi-Tech Co., Ltd. pochází z Jižní Koreje. Od svého vzniku v roce 1997 se zabývá vývojema výrobou CCTV kamer.Během své činnosti firma nasbírala již mnoho ocenění za desing, inovace a nové technologie. Je držitelem mnoha patentů na desing a funkčnost, certifikátů ISO 9001:2000, ISO-TS 16949, ISO 14001.


VIVOTEK - společnost Vivotek se rychle stala předním výrobcem v oblasti IP kamer a videoserverů. Specializuje se na integraci audiovizuálních a bezpečnostních zařízení do síťové infrastruktury. Využití vlastních sofistikovaných technologií kodeků umožňuje VIVOTEKu vývoj a výrobu široké škály produktů pro multimédia a zabezpečení.

Záznamová zařízení

NUUO - firma NUUO Inc. pochází z taiwanského hlavního města Taipei. Od svého vzniku v roce 2004 se zabývá vývojem a výrobou SW a HW pro záznam obrazů z kamer.V nabídce fi rmy NUUO naleznete HW karty pro zpracování a záznam obrazu z analogových a HD-SDI kamer, SW pro záznam z IP kamer a IP rekordéry. Mezi velké přednosti výrobků fi rmy NUUO patří to, že je lze integrovat do jednohosystému a vytvořit tak snadno hybridní nebo tribridní systém. Za zmínku též stojí široká podpora většiny typů IP kamerna trhu.

AVTECH - firma AVTECH pochází z Taiwanu. Od svého vzniku v roce 1996 se zabývá vývojem a výrobou CCTV kamer, od roku 2002 k tomu přidala výrobu digitálních videorekordérů a v roce 2003 založila sesterskou firmu CPcam za účelem prodeje vybraných typů DVR. DVRřady AVTECH nabízejí kompletní řešení pro analogové kamery, PTZ kamery, audio a alarmové IO kontakty.

AVer - firma AVer Information pochází z Taiwanu. Od svého vzniku v roce 1990 se zabývá výrobou a vývojem multimediálních zařízení, vizualizačních zařízení a především digitálními záznamovými zařízeními pro CCTV. Síťové videorekordéry značky Aver vynikají přehledným uživatelským rozhraním.

© 2014 T5, spol. s r.o.
Webmaster: Lukáš Fajfr