Firma T 5 spol. s r. o. vznikla v roce 1991 přeměnou sdružení pěti samostatně podnikajících osob v oboru telekomunikací a kancelářské techniky. Od počátku existence se orientovala na nejmodernější telekomunikační techniku českých i zahraničních výrobců. V regionu záhy dosáhla významného postavení ve svém oboru a stala se dodavatelem telekomunikačních zařízení jak orgánům státní správy, tak největším hotelům, podnikům či nemocnicím. Do dneška dodala a nainstalovala přes 600 pobočkových telefonních ústředen.

Společnost se dále věnuje elektromontážím, výstavbě a správě počítačových sítí, docházkových, přístupových a stravovacích systémů, rozhlasových zařízení, kamerových monitorovacích a záznamových systémů, dorozumívacích zařízení sestra - pacient pro nemocnice a sociální služby, zařízení pro příjem digitálního zařízení, vlastní certifikát ČTÚ pro práci na zařízeních JTS (jednotné telekomunikační sítě) číslo 90/67/93.

Díky širokému portfoliu výrobků společnosti Panasonic také dodává a instaluje špičkové klimatizační jednotky této značky. Dalšími značkami v nabídce je DAIKIN a LG.
 

T 5, spol. s r. o., Zámecká 1453, 543 01 Vrchlabí je zapsána v Obchodním rejstříku Hradec Králové odd. C, vložka 1437.

© 2024 T 5 spol. s r.o.